Head Banner
Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim

Sipariş ve Destek:

0212 224 40 41
Gizlilik ve Kullanım Şartları

Konak Market Gizlilik Şartnamesi.

 

konakmarket.com e-ticaret sitesi olarak kişilerin, krumların gizlilik haklarınıza saygı duymaktayız.Kişisel ve kurumsal bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar bilgilerinize sunulmuştur.

konakmarket.com’a e-ticaret sitemize kayıtlı müşterilerimize ait kişisel bilgiler; isim, yaş, adres, e-posta, telefon numarası gibi tarafınızca kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi sitemizde yayınlanmaz.

konakmarket.com olarak, e -icaret sistemleri arasındaki rekabetten dolayı siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kişisel, kurumsal bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vergi numarası, firma bilgieeri ) sizlerden talep etmektedir.

 

Bizleri tercih eden müşterilerimiz platform üzerinden sisteme girmi olduğu tüm bilgilere sadece kişinin, kurumun erişimi bulunmaktadır. Hesap Değiştirme, düzeltme, hesap silme gibi işlemler kişi,kurum tarafından yapılmaktadır. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşterinin siteye girişi, alışveriş yapması ve kampanyalara göz atması ile birlikte super avantaj ve çeşitli faaliyetlerinin oluşturulmasını saglamakta  e-postaların iletilmemesine yönelik bütün bilgiler sadece konakmarket.com  bünyesinde kullanılmaktadır.

 


konakmarket.com, e-ticaret üzerinden kişi ve kurumların üyelik esnasında verdikleri bilgileri  müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmadan üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta,  ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

Önemli Uyarı ! Resmi makamlarca usulü dairesinde bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara bildirimde bulunulabilir.

Alışveriş esnasında ödeme yöntemleri arasında yer alan kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan bireysel kurumsal  müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde  konakmarket.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Konu: konakmarket.com gizlilik ilkesini bildiririm açıklamalar sayfası
konakmarket.com gerektiğinde bu gizlilik belgesinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişiklikler yasal ve müşteri güvencesine uygun değişiklikler olarak güncelleme niteliğinde olacaktır.

 

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ % 100

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme yapabilirsiniz.

ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili marka, model üreticiden orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTI - HAVALE İLE ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.